DĖL UGDYMO PROCESO ĮSTAIGOJE ATNAUJINIMO NUO GEGUŽĖS 18 D.

DĖL UGDYMO PROCESO ĮSTAIGOJE ATNAUJINIMO NUO GEGUŽĖS 18 D.

Gerbiami mūsų ugdytinių Tėveliai,

Šis laikotarpis, tai didelių iššūkių metas mums visiems. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18. Įvykdžius apklausą, matome, kad tikrai nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti, todėl informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime:

 • Įstaiga nuo 2020 05 18 karantino metu dirbs nuo 7:30 iki 18:00 val. (prailgintų grupių šiuo laikotarpiu nebus). 

Nerekomenduojama vesti:

 • Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme V-483 numatytame apraše Įsakymas
  Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis apraše Dėl ikimokyklinio ugdymo organizavimo ).
  Nepriimsime:
 • Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).
  Vykdant vaikų priėmimą bus laikomasi tokios tvarkos:
 • Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.
  Priėmimas bus vykdomas per vienerias pagrindines įstaigos duris. Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę, apsauginį skydą ir bachilus ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą, auklėtojos vaikučius pasitiks jas informavus jog atvyko vaikutis.
 • Per kitas duris bus įleidžiami įstaigos darbuotojai ir jų laukia ta pati procedūra. Todėl labai prašome laikytis vaikų priėmimo durų krypties. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų. Darbuotojų deklaracija
 • Dėl įstaigoje dirbančių nemažai rizikos grupėje esančių darbuotojų galime atidaryti ne visas grupės, grupes jungsime, todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę. Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos bus kitos nei buvo iki karantino. Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, taip pat labai prašysime informuoti el paštu : ldv@vyturelis.kaunas.lm.lt arba tel. 867604927 pavaduotoją ugdymui Renatą Bielienę arba grupės mokytojas. 
 • Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.
  Vaikai į lauke negalės kontaktuoti su kitos grupės vaikais, reikalui esant, vaikai bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais. Laiptines ir išėjimus dezinfekuojami bus kas 2 val.
 • Atvedus vaikus į darželį tėveliai privalės užpildyti deklaraciją, Tėvų deklaracija . Užpildytą deklaraciją rekomenduojame atsinešti atvykus į įstaigą  tam, kad išvengtume spusčių prie durų.
 • Vaikui (-ams) 2020 m. gegužės 18 -2020 m. gegužės 31 d. nelankant ugdymo įstaigos už darželį mokėti nereikės, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 15 d. sprendimu Nr. T-454 „Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo“ 10.8 p., – vaikų tėvai atlyginimo nemoka, kai mokykla uždaroma „… dėl karantino, paskelbtos epidemijos“.

Labai tikimės susitarimų ir kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Renata Bielienė

Šį įrašą matė: 146