DRAUGIŠKOJI OLIMPIADA „DRAMBLYS“

DRAUGIŠKOJI OLIMPIADA „DRAMBLYS“

DRAUGIŠKOJI OLIMPIADA „DRAMBLYS“ 2021

2021 m. kovo 22 dieną startavo jau trečius metus vykstanti „Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“, kurią organizuoja  VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras”.

Šiais metais olimpiadoje dalyvavo „Meškiukų“, „Kačiukų“, „Ančiukų“, „Žvirbliukų“, grupių ugdytiniai su ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojomis.

Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą.

Dalyvaudami olimpiadoje ir atlikdami įvairias veiklas vaikai ugdė 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą. Bandė pagalvoti tik apie save, savo svajonę, apie tai kas patinka tik man. Ir tai perteikė piešiniuose. Po kiekvienos veiklos pildomi refleksijų sąsiuviniai padėjo mokytojams įsivertinti ir stebėti asmeninę bei ugdytinių pažangą.

Džiugu, kad olimpiada „Dramblys“ vaikams suteikė daug smalsumo, apmąstymo, laimės akimirkų ir sutvirtino vaikų draugišką tarpusavio ryšį.


DRAUGIŠKOJI OLIMPIADA „DRAMBLYS“ 2020

Mūsų darželyje startuoja draugiškoji olimpiada „Dramblys“. Ugdytiniai su auklėtojomis ir psichologe Agne dalyvauja olimpiadoje „Dramblys“ 2020, kuri organizuojama, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą. Olimpiados metu keturios darželio grupės „Voveriukų“, „Ančiukų“, „Žvirbliukų“, „Kiškučių“ turi galimybę susitelkti bendram ugdytinių socialinių ir emocinių kompetencijų (savitvarkos, savimonės, socialinio atsakingumo, tarpusavio santykių ir sprendimų priėmimo aspektais) ugdymui. Grupėje vyksta socialinio emocinio ugdymo veiklos. Vaikai mokosi dalintis, bendrauti ir bendradarbiauti, puoselės draugiškus santykius.  Ši savaitė yra  įdomi, pilna naujų potyrių ir savęs pažinimo. 

Šį įrašą matė: 619

Komentarai negalimi.