Pyragų diena lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“

Pyragų diena lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“

Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ puiki proga pasidalinti savo šiluma ir gerumu.
Metų pabaiga – tai toks laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, kai mintyse dėliojasi padėkos žodžiai artimiesiems ir tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesė ranką.

Pyragų diena jau tapo gražia tradicija Lietuvoje kasmet minima vis plačiau. Tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems ligoniukams. Už geros valios žmonių suaukotas lėšas jau padėta dešimtims tūkstančių ligoniukų.

Psichologės Agnės ir logopedės Dalios iniciatyvą organizuoti Pyragų dieną palaikė visas kolektyvas. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė visi: vaikučių tėveliai, darbuotojai. Lapkričio 5– osios rytą „Vyturėlis“ kvepėjo pyragais.

Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manau, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą.

Suskaičiuotos surinktos lėšos: LABDAROS IR PARAMOS FONDUI „RUGUTĖ“ lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė paaukojo 550 eurų. ♥️😀
Ši suma bus pervesta į LABDAROS IR PARAMOS FONDĄ „RUGUTĖ“ sąskaitą.

Kiek daug, mes kartu galime nuveikti 😘😘😘

Ačiū už Jūsų gerumą! ♥️ Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija. 😀

Šį įrašą matė: 98