RUDENĖLIO PROJEKTO UŽBAIGIAMASIS RENGINYS

RUDENĖLIO PROJEKTO UŽBAIGIAMASIS RENGINYS

Rudens saulelė beržynus auksuoja. Vėjelis išmargintus lapus per pievą nešioja. Smagu vaikams žaisti su nukritusiais lapais, klausytis jų čežėjimo. Bet dar smagiau sueiti į būrį, kartu žaisti, šokti, dainuoti, rudenėlio dovanėlėmis vaišintis. 

Štai ir praūžė, pralėkė rudenėlio šventė ir mūsų darželyje. Buvo be galo gera matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą. Vaikų pasirodymai buvo labai šaunūs. Tiek šokių ir dainelių išmokę…

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, mūsų įstaigos pedagogai kartu su specialistais  surengė įvairiausių tematikų rudens ugdomąsias veiklas. 

Ugdytinių tėveliai aktyviai prisidėjo prie šventės organizavimo: drauge su vaikučiais kūrė rudenines puokštes, kurios puošė įstaigos koridoriaus erdves. Raižė moliūgus, kurie pagyvino darželio lauko teritoriją.

Dėkojame visoms grupių pedagogėms,  muzikos mokytojai Sandrai už gražų renginį. Menų mokytojai Virginijai ir specialistų komandai už papuoštas erdves ir taip pat visai įstaigos bendruomenei už aktyvų bendradarbiavimą su mūsų pedagogais.

 

 

Šį įrašą matė: 122