TUJŲ SODINIMO AKCIJA

TUJŲ SODINIMO AKCIJA

Stipri bendruomenė – klestinti mokykla ❤️🤗🔆

Mielieji, širdingai dėkojame VISIEMS už padovanotas ir pasodintas tujas darželiui 🌳🌳🌳 Jūsų gerumo ir įsitraukimo dėka mūsų kiemas sužaliavo smaragdinėmis tujomis – iš viso pasodinta 320 tujų sodinukų💛.

Dėkojame visai darželio bendruomenei, tėveliams ir vaikučiams už aktyvų dalyvavimą Tujų sodinimo akcijoje, bei pažadame jas saugoti ir rūpintis. Smagi talka mus subūrė bendram tikslui, drauge sodinome, laistėme, nešėme žemes, kasėme duobes. Nuoširdus darbas, patirti įspūdžiai, bei noras turėti gražią aplinką vienija visus „Vyturėlio“ talkininkus. Mūsų ugdytiniai augs kartu su pasodintomis tujomis, o suaugę sodinukai bus ne tik pavėsis saulėje iškaitusiems vaikams, bet ir užuovėja nuo vėjo ir dulkių. Ši akcija – tai tik mažas, pirmas žingsnelis didelių darbų pradžiai.

Geriausi darbai – prasmingi.

Stenkimės kartu, kad tokių darbų būtų daugiau. 

Didelė padėka skrieja grupių tėvelių aktyvui už palaikymą ir paskatinimą: Sandrai Žemaitei, Aurelijai Alaunei, Silvijai Lylei, Rūtai Rinkevičienei, Milenai Lapajienei, Giedrei Jarienei, Eglei Mirklienei, Dianai Zinkevičiūtei, o ypatingai Ingai Čebatavičienei už tujų nupirkimo ir atvežimo suorganizavimą 🌳❤️🎈
 
Dar kartą AČIŪ VISAI darželio bendruomenei🌳❤️🔆
 
Šį įrašą matė: 19