VASAROS DŽIAUGSMAI „VYTURĖLIO“ KIEME

VASAROS DŽIAUGSMAI „VYTURĖLIO“ KIEME

Vasara, tai toks metų laikas, kai didelę dienos dalį su vaikais praleidžiame lauke. O kai lauke taip šilta ir gera, nieko nėra smagiau važinėtis dviračiais, kepti smėlio pyragus, spardyti mėtyti kamuolį.  Tik vasarą mes galime pajusti, daug patirti. Daug malonių akimirkų, jaučiant šilto lietaus lašus, vaikščiojant basomis po pievas ar smėlį, drauge darželyje žaisti, žaisti, žaisti…

Pagal vasaros planą vasaros metu ugdymas persikelia į lauko erdves, netrūksta pramogų, įdomių žaidimų ir linksmybių gryname ore.  Visur alsuoja gyvybė. Lauko erdvės pritaikytos įvairiapusiškai vaikų veiklai. Vaikai stebi spalvotą drugelį, darbščiąsias skruzdelytes. Jie gelbsti po lietaus balutėje skęstantį drugelį, įkasa į žemę sliekus, lauke sportuoja, tapo, šoka, kuria, lipdo, tyrinėja, eksperimentuoja. Vasara – kupina pramogų ir staigmenų,

Vasarą kiekviena diena nauja netikėtumais ir gamtos stebuklais, todėl ji prabėga nepaprastai greitai. Žiūrėk, jau voras ims megzti tinklą… O kol kas džiaugiamės vasaros malonumais.

Kviečiame vaikučius aktyviai dalyvauti, pramogauti ir pasisemti begalybę vasariškų emocijų, kurios neišsektų iki pat metų pabaigos.

07.01 – 08-27 10.30 val.   RYTINĖ MANKŠTA viso darželio vaikams. Mankšta truks 15 min. Rytinės mankštos tikslas – pagerinti raumenų sistemą ir pagerinti sveikatą. Vaikai atliks įvairius fizinius pratimus, šoks.

ORGANIZUOJA MOKYTOJA SAULĖ

07.01  10.45 val. susipažinimas su naujais draugais ir DRAUGYSTĖS VORATINKLIO NĖRIMAS.

ORGANIZUOJA PAVADUOTOJA UGDYMUI

07.08  10.45 val.     „SMĖLIO PILIŲ DIENA“. Smėlio dėžėse vyks statybos. Vaikai pajus pažinimo džiaugsmą, kad iš šlapio smėlio galima pastatyti įvairių nuostabių pilių. Statydami smėlio pilis lavins savo kūrybiškumą, pilis puoš natūraliomis gamtinėmis medžiagomis: įvairių formų akmenukais, eglės, pušies kankorėžiais. Smėlio dėžėse iškils daug mažų ir didelių pilių. Žaisdami ir statydami iš smėlio, vaikai atsipalaiduos, lavės jų meninės raiškos gebėjimai, patirs teigiamų emocijų ir išmoks draugiškai bendrauti su draugais bei įgis gamtos pažinimo įgūdžius.

ORGANIZUOJA MOKYTOJA RŪTA

07.10  10.45 val.   „JUDRŪS ŽAIDIMAI“  Žais, lenktyniaus, pokštaus gudraus, linksminsis, bendraus, žaidžiant judriuosius žaidimus. Žaidžiant ugdysis fizinis, protinis ir emocinis aktyvumas, lavės kalbą ir atmintis. Gebės priimti kitų nustatytą tvarką ir jos laikytis. Lavins sugebėjimą, esant stipriai vidinei motyvacijai, nugalėti sunkumus, gerinti rankų ir viso kūno miklumą, susikaupimą, sąžiningumą. Išmoks pralaimėti, o laimėjusį pasveikinti. Judėdami saugos ne tik save, bet ir draugus. Stengsis suprasti galimus pavojus žaidžiant. Išmoks naujų žaidimų. Mokysis šokinėti per šokdynę. Su kamuoliu žais įvairiausius žaidimus.

 ORGANIZUOJA PAVADUOTOJA UGDYMUI

07.13  10.45 val.   „IMPROVIZACIJOS DIENA“ daug  judės, tyrinės, improvizuos, atskleis savo kūrybiškumą. Klausysis  muzikos, dainų ir save išreikš per muziką, panaudojant įvairią atributiką.

 ORGANIZUOJA PAVADUOTOJA UGDYMUI

07.15  10.45 val.    „SPALVOTI VASAROS TAKELIAI“ Pieš ant asfalto kreidelėmis. Lavins pirštukų motoriką, ugdys kūrybiškumą.

 ORGANIZUOJA MOKYTOJA NIJOLĖ

 

07.17  10.45 val.    „BURBULIADIENIS“ Vaikai kartu pūs burbulus, skambant linksmai muzikai. Varžysis  kieno didesnis.

 ORGANIZUOJA MOKYTOJA JURGITA

07.21  10.45 val.   „SVEIKATINGUMO TAKELIS“   Vaikščios basomis, skirtingais sveikatingumo takelio paviršiais, vaikščiojant basomis skirtingais paviršiais bei dirginant padus, masažuojamos kojos. Toks natūralus masažas atpalaiduoja, teigiamai veikia visą organizmą. Kartu stiprinami kojų raumenys gerėja laikysena ir pusiausvyra. Kartu tai labai veiksminga organizmo grūdinimo priemonė.

ORGANIZUOJA MOKYTOJOS PAULINA IR SAULĖ

07.23  10.45 val.   „AŠ MAŽASIS JŪRININKAS“       Lankstys iš popieriaus laivelius, panaudojant origami techniką, plukdys dideliame dubenyje su vandeniu, improvizuos smėlio dėžėje jūros tematika, pieš ant asfalto su kreidelėmis, linksminsis, šoks, dainuos.

ORGANIZUOJA MOKYTOJA RITA

07.29  10.45 val.   DAILĖS PLENERAS „MANO VAIKYSTĖS VASARA“ Bendroje darželio erdvėje skambant muzikai vyks atidarymas dailės plenero, kurio metu panaudojant dailės priemones vaikai tapys, pieš, kurs dailės darbelius.

 ORGANIZUOJA MOKYTOJOS  IEVA IR NERINGA 

07.31  10.45 val.   „MES MAŽIEJI ARCHITEKTAI“ Panaudojant grupėje esančias kalades kiemo aikštelėje susibūrus į vieną draugišką kolektyvą statys, konstruos įvairius statinius.

 ORGANIZUOJA MOKYTOJA DANUTĖ

Šį įrašą matė: 61