„VYTURĖLIO“ VASAROS STOVYKLA „VASARA PRO SAULĖS AKINIUS“

„VYTURĖLIO“ VASAROS STOVYKLA „VASARA PRO SAULĖS AKINIUS“

Tikslas – siekti, kad vaikai kuo ilgiau būtų gryname ore kryptingai ugdydamiesi. Vaikai   į vasaros malonumus ir išbandymus, žvelgs pro saulės akinius. Tyrinės ir stebės supančią aplinką. Ugdys gamtosauginius gebėjimus, puoselės  kūrybines galias. Vasara – kupina pramogų ir staigmenų, kiekviena diena nauja netikėtumais ir gamtos stebuklų, todėl ji prabėga nepaprastai greitai. 

 

 

VASAROS STOVYKLOS PROGRAMA

08.03-08-31 10.30 val.  RYTINĖ MANKŠTA.

Rytinės mankštos tikslas – pagerinti raumenų sistemą ir pagerinti sveikatą.

Vaikai atliks įvairius fizinius pratimus, šoks.

Mankšta truks 15 min.

08.04 10.45 val. JUDRŪS ŽAIDIMAI“. Žaidžiant ugdysis fizinis, protinis ir emocinis aktyvumas, lavės kalbą ir atmintis. Žaidimai neleis vaikams nuobodžiauti, jie galės padūkti ir gerai praleisti laiką.

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI.

 

08.07 10.45 val. „FLEŠMOBAS“ „Vyturėlio“  šokėjai parodys, kad moka kurti draugystę ir dalintis turima patirtimi, burtis į vieningą, gražų ir įspūdingą šokio ir muzikos kolektyvą. stebins savo gebėjimais, spinduliuos energija ir džiugins akį.

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI.

 

08.10 10.45 val. AITVARŲ DIENA. Išmoksime  pasidaryti AITVARĄ PAUKŠTĮ ir skraidinsime lauke!

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI.

 

08.12 10.45 val. RALIO VARŽYBOS. Vaikai į darželį atsineša pulteliu valdomas žaislines mašinytes.

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI

 

08.14 10.45 val. „ŽOLINĖS“ Rugpjūčio viduryje lietuviai nuo seno šventė vasaros ir rudens sandūrą, kai svarbiausi lauko darbai jau buvo nudirbti. Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį.

 ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI

 

08.17  10.45 val.   ATRADIMŲ DIENA. „KAS ŽOLYTĖJE GYVENA?“               

Vaikai – neatsiejama gamtos dalis. Jų smalsumas ir noras pažinti skatina pasinaudoti galimybe ir patyrinėti kas gyvena darželio pievoje. Mins mįsles. Aptars ir įvardins, kokie vabaliukai gali gyvena žolėje, įvardins vabaliukų pavadinimo pirmąsias raides.

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI 

 

  08.19  10.45 val. „VANDENS DIENA“

 Vasara – smagių žaidimų, įvairių pramogų ir linksmybių metas. O kas gali būti vaikui smagiau už smagius žaidimus vandenyje ir su vandeniu! Tuo kuo puikiausiai įsitikins mūsų ugdytiniai. Juk ši diena – nepaprasta diena, tai Vandens žaidimų diena!

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI

 

08.21 10.45 val. „TEATRO DIENA

Vaidybinė veikla – nenutrūkstamas procesas darželyje vykstantis ištisą dieną. Ji padeda atsiskleisti vaiko saviraiškai, kūrybiškumui, fantazijai, vaizduotei. Vaikai smagiai nusiteikę, dalyvaus viktorinoje ,,Atspėk iš kokios aš pasakos?“, vaidins su įvairiomis lėlėmis. ,,Pasakotojo kėdėje“ vaikai savo draugams kurs būtas ir nebūtas istorijas. ,,Pasakų knygų takelyje“ kiekvienas ras jam patinkančių pasakų herojus, ,,skaitys“ knygas. O kaip smagu bus patūnoti meškos, vilko, tigro, zuikio kailyje bei pasivaikščioti apsirengus Coliukės, fėjos, Elzos, žmogaus voro ir kitų personažų rūbais.

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI

 

08.24 10.45 val.KAMUOLIŲ DIENA“.

Vaikai prisimins kokiose sporto šakose naudojamas kamuolys, trumpam taps ,,krepšininkais“, ,,futbolininkais“, ir lauko teniso žaidėjais. Visi kartu žais judriuosius žaidimus.

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI

 

08.26  10.45 val. „MADŲ ŠOU“

Visi  pasipuošę, pasidabinę, kupini puikių emocijų, pilni pasitikėjimo rinksis į madų šou renginį, kuriame nors trumpam taps podiumo karaliais. Drauge žavėsis ilgomis suknelėmis, dailiomis skrybėlaitėmis, demonstruos rūbus sukurtus iš antrinių žaliavų. Pritariant plojimams, palaikymo šūksniams dalyviai žengs podiumu. Visiems šou dalyviams, bus įteikti padėkos raštai už aktyvų dalyvavimą madų šou..

ORGANIZUOJA GRUPIŲ PEDAGOGAI

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Renata Bielienė

Šį įrašą matė: 36