Aktuali informacija

Seminaras tėveliams

KAIP UŽAUGINTI GENIJŲ?

Šiandien vaiko raida yra stresą kelianti patirtis. Kodėl nedavus vaikui žinių, kurios padėtų šią patirtį valdyti. Žinodami ką gali žmogaus protas, vaikai galėtų mokytis kūrybiškiau ir gyventi harmoningiau nuo pat vaikystės. Ar galite įsivaizduoti, kokie būtumėte buvę, jei ankstyvame amžiuje Jums būtų duota „Žmogaus proto galimybių instrukcija“ ?

Mūsų smegenys – išmaniausias kompiuteris, tik kaip juo naudotis, instrukcijos gimstant niekas neduoda.

 O ką dar vertingesnio galėtume perduoti savo vaikams?

Ateikite ir sužinokite kur slypi žmogaus genialumas, kad galėtumėte padėti savo vaikui sėkmingai augti, vystytis ir atskleisti savo unikalias savybes.

Sėkmė – kiekvieno žmogaus prigimtinė teisė!

Seminarą veda: kūrybinio mąstymo instruktorė, meditacijos mokytoja, aktorė, žurnalistė, lektorė – Rasa Bartninkaitė

Jau 12 metų vedu kūrybinio proto lavinimo seminarus suaugusiems ir 16 metų dirbu bei kuriu vaikams Kauno valstybiniame lėlių teatre. Žinau, kaip per vaizduotę sėkmingai atrakinamos durys į būsimo suaugusio žmogaus vidinį pasaulį… o ką ten „pasėsi“, tą vėliau „pjausi“. Vaikų galvose užgimsta mūsų ateitis, formuojasi būsimas visuomenės progresas, bet…

Lavinant vien racionalųjį protą ir vaikantis apskaičiuotos sėkmės, mes išsenkame ir prarandame gyvenimo džiaugsmą, prarandame SAVE… Vėliau tą patyį skatiname daryti ir vaikus. Ar tikrai tokios laimės jiems linkime? Mokslininkai ir medikai yra pastebėję, kad tik harmoninga smegenų veikla suteikia vidinį stabilumą, kuris sukelia laimės jausmą.

Kaip pagauti „Laimės paukštę“ mūsų protėviai užkodavo pasakose… Stebuklai jose nutinka tiems, kurie turi gerą širdį, svajodami kuria – drąsiai imasi veiklos… Taip SVAJONĖS virsta REALYBE! Kvantinė fizika šiandien įrodo, o gyvenimas patvirtina, kad taip ir yra – mes esame KŪRĖJAI ir GALIME kurti „STEBUKLUS“ savo „gyvenimo pasakoje“… Ar ne šito turėtume išmokti patys, o vėliau išmokyti ir savo vaikus?

                    Jei nežinote KAIP – metas susipažinti…