JAUKIŲ, ŠILTŲ IR STEBUKLINGŲ ŠV. KALĖDŲ!

JAUKIŲ, ŠILTŲ IR STEBUKLINGŲ ŠV. KALĖDŲ!

Mielieji,

Keista suvokti, kaip greitai vėl metai apsisuko ratu; ir vėl Kalėdos. Eglutė papuošta, lempelės uždegtos, dovanos supakuotos, namai sutvarkyti… Viskas. Laikas sustoti, iškvėpti, įkvėpti ir… pabūti dabar.

Pabūti dabar, net jei taip ir nespėjote išblizginti kiekvieno namų kampelio. Pabūti dabar, net jei naminiam tortui iškepti šiemet pritrūko laiko Juk nieko tokio! 

Tad norime Jums visiems palinkėti iš visos širdies – neieškokite stebuklų kažkur toli. Neieškokite jų labai didelių ir akinančių savo akivaizdumu. Atraskite juos mažose kasdienybės smulkmenose. Artimųjų šypsenose, kurių kartais kažkodėl vieni kitiems pagailime. Žodžiuose ir gražiuose palinkėjimuose. Rankas šildančiame karšto šokolado puodelyje. Muzikoje, kurios skambesys kažkur pilve pažadina drugelių plazdėjimą. Laiškuose, atklydusiuose iš tolimų kraštų, iš pasiilgtų žmonių. Tylioje ramybėje, kai susirangote ant sofos, apsiklojate minkštu pledu ir prisiglaudžiate prie savo žmogaus. Jaukiuose namuose, į kuriuos visada gera sugrįžti.

Ir bent dabar, per Kalėdas, pabūkite – neskubėkite taip greitai, kad mažus stebuklus nepražiopsotumėte kažkur pakeliui. Kolekcionuokite mažas akimirkas. Vos pastebimas smulkmenas. Susikurkite iš jų pačią tikriausią didelę laimę!

Jaukių, šiltų ir stebuklingų šv. Kalėdų !

Nuoširdžiai,

Kauno lopšelio-darželio „Vyturėlis” vadovė Kristina, administracija ir visi darbuotojai 

Šį įrašą matė: 1 227