eTwinning PROJEKTAI

eTwinning PROJEKTAI
„LIETUVAI 103 MAŽI ŽINGSNELIAI”
2021-02-08

„Žvirbliukų”“ grupė prisijungė prie eTwinning projekto „Lietuvai 103 maži žingsneliai“. Kurio tikslas – skatinti netradicinį vaikų fizinį aktyvumą ugdant vaikų tautiškumą, patriotiškumą, meilę Lietuvai bei formuoti įprotį šventes švęsti fiziškai aktyviai.

Vasario 16-ąją „Žvirbliukų” gr. vaikai, kartu su mokytoja Diana paminėjo aktyviai, atliko fizinio aktyvumo užduotį nueidami  103 metrus. Vaikai su šypsenomis veiduose ir raudonais skruostais, atstumą įveikė be didelių vargų. Taip pasveikino Lietuvą su Vasario-16 osios švente, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinėms.

Smagiai, linksmai, aktyviai judant, švęsti ir sveikinti kur kas smagiau ir sveikiau.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Lukošenkinienė


PROJEKTAS „ŽEMĖ MŪSŲ NAMAI”
2021-02-04 
Ekologija ir žmogus yra du vienas su kitu glaudžiai susiję veiksniai. Tyrimai rodo, kad ankstyvoji vaikystė yra svarbus laikotarpis, siekiant vaiką supažindinti su ekologija ir aplinkosauga.
Projekto tikslas
• mokytis ekologinės kultūros pradmenų, formuojant teisingą požiūrį į save, aplinką, gamtą;
• mokytis taupyti ir tausoti gamtos išteklius;
• pažinti ir tyrinėti aplinkinį pasaulį;
• suprasti, kad antrinių žaliavų rūšiavimas ir panaudojimas padeda saugoti gamtos išteklius, palaikyti švarią ir sveiką aplinką.
 
Projekto trukmė: 2021 m. vasario mėn. – 2021 m. gegužės mėn.
 
Dalyvaujant šiame Etwining projekte „Žvirbliukų” gr. ugdytiniai kartu su mokytojomis Paulina ir Diana siekė kuo daugiau gauti  žinių ir praktinių įgūdžių apie antrinių žaliavų rūšiavimą, jų panaudojimą ir ekologiją. Vaikai veiklų metu  rūšiavo antrines žaliavas savo pasigamintuose žaisminguose, spalvotuose konteineriuose, kūrė žaislus ir rūbus iš antrinių žaliavų, domėjosi augalais, pažino jų vystymosi etapus, patys sodino ir stebėjo augalų augimą. 
 
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Lukošenkinienė

NACIONALINIS STEAM PROJEKTAS „KURIU LIETUVAI“

2021-01-18

“Žvirbliukų” grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Diana Lukošenkiniene įsitraukė į STEAM projektą “Kuriu Lietuvai”, kurio  tikslas – ugdyti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę bei siekti, kad vaikai laisvai, kūrybiškai, išradingai švęstų Lietuvos istorines datas. Vaikai kartu su mokytoja savarankiškai pasirinkdami priemones ir STEAM veiklos būdus, tyrinėjo, konstravo, atlieko kūrybinės bei praktines užduotis Vasario 16-osios, Kovo 11-osios temomis.

Mokytoja Diana ugdymo procese taikė inovatyvius STEAM metodikos elementus ir dalijosi gerąja darbo patirtimi eTwinning platformoje.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Lukošenkinienė


PILIETIŠKUMO IR KŪRYBIŠKUMO UGDYMO PROJEKTAS  ,,Švęskime Lietuvą”
2021-01-07
project picture
 
Kauno lopšelio-darželio „Vyturėlis“ „Žvirbliukų” gr. mokytojos su  ugdytiniais  dalyvauja tarptautiniame „eTwinning“ projekte. 
 
TIKSLAI

1. Ugdytinių kūrybinių galių plėtojimas.
2. Gebėjimo bendrauti ir bendradarbiauti ugdymas.
3. Kalbos, kaip saviraiškos, bendravimo, pažinimo priemonės ugdymas.
4. Pagarbos, pasididžiavimo Tėvyne jausmo puoselėjimas.

Projektas vykdomas 2021 metų vasario – kovo mėnesiais.  Siekiant įgyvendinti projektą kartu su projekto partneriais bus parengtos šešių savaičių rekomenduojamos veiklos (kūrybiniai – meniniai darbeliai, vaikų mintys apie Lietuvą, virtualių muziejų lankymas, informacinių filmukų žiūrėjimas, tautinės juostos pynimas, eilėraščio apie Lietuvą mokymasis, viktorinos, Lietuvos kontūrų dėliojimas pasitelkiant įvairias priemones, STEAM veiklos su trispalvės spalvomis ir kt.).

Projekto įgyvendinimas suskirstytas trimis etapais:

I etapas (pasiruošimas projektui, projekto registravimas, nuotolinis susitikimas su partneriais, veiklų aptarimas, pasiskirstymas atsakomybėmis).

II etapas (projekto vykdymas, numatytų veiklų organizavimas ir fiksavimas, dalinimasis nuotraukomis).

III etapas (projekto apibendrinimas, refleksija, užbaigimas, bendros knygos sukūrimas).

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Lukošenkinienė

PROJEKTAS „MUZIKA – JĖGA, MUSIC IS AMAZING”
2020-11-28
 
Šio projekto tikslas – skatinti vaikus pamilti muziką per įvairias jos rūšis, formas, perteikti įspūdžius meninėmis raiškos priemonėmis.
 
Meninio ugdymo mokytoja Sandra su „Žvirbliukų” gr. ugdytiniais išsirinkę juos „vežantį“ muzikos kūrinių, „pavertė” jį grupės „hitu“.  Vaikai su užsidegimu, įdomiai jį atlikto ir  interpretavo,  atliko ritminę skanduotę apie virusus, kartojo ritminius ketvirtinių ir aštuntinių derinius, imitavo kūno judesiais. Vėliau, klausydamiesi muzikos, virusus piešia ir pristatė draugams.
 
 
 

Meninio ugdymo mokytoja Sandra Naujokaitienė


PROJEKTAS „MUZIKA IR SPALVOS PER KETURIS SEZONUS“

2020-10-13
 
„Iš tiesų nedaug žmonių užaugę yra kūrybingi – tai trumpalaikė patirtis, tačiau meninis suvokimas yra įgūdis ir malonumas, galintys išlikti visą gyvenimą“. (Epšteinas, 2001)
 
Kiekvienas sezonas suteikia savo emocijas ir spalvas. Edukacinė veikla skatina vaikus tyrinėti, pažinti ir atrasti.
 
„Vyturėlio” ugdytiniai drauge su meninio ugdymo mokytoja Sandra prisijungė prie eTwinning projekto kurio tikslas – ugdyti visapusišką ir kūrybišką vaiko asmenybę klausant ir atliekant muziką, tyrinėjant gamtą, piešiant, tapant, klausant kalbos ir gamtos garsų.
 
Šio projekto metu mokytoja daugiausia dėmesio skyrė muzikai, menui ir kalbai.
 
Vaikai pasitelkę vaizduotę, pritaikė svarbius pažinimo įgūdžius, tyrinėjo muzikos, kalbos ir gamtos garsus, reiškė savo emocijas spalvomis, potėpiais, siejo spalvas su muzikos nuotaika. Užsiėmimų metu mokytoja skatino vaiko pasitikėjimą savimi, išbandydama įvairias išraiškos priemones, ugdė teigiamą požiūrį į meninę veiklą. 
 
Meninio ugdymo mokytoja Sandra Naujokaitienė

 


PROJEKTAS „Netipinė aplinka ir vaikų kūrybiškumo plėtotė”
2019-08-25

Kauno lopšelio-darželio „Vyturėlis“ menų mokytoja Virginija Bekešienė su įstaigos ugdytiniais  dalyvauja tarptautiniame „eTwinning“ projekte. 

Projektas  „Netipinė aplinka ir vaikų kūrybiškumo plėtotė“  startuoja  nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio.

Dalyvavimas „eTwinning” projektuose skatina bendrauti, bendradarbiauti ir keistis gerąja patirtimi su Lietuvos bei Europos švietimo įstaigomis, išbandyti įvairius  IKT įrankius. Kiekvienas projektas suteikia bendradarbiavimo, organizavimo patirties, įkvepia naujiems projektams, įtraukia tėvus į projektinę veiklą.

PROJEKTO „Netipinė aplinka ir vaikų kūrybiškumo plėtotė“. „Atypical environment and the development of children’s creativity” dalyvių sąrašas

Šį įrašą matė: 1 094

Komentarai negalimi.